tel. +48 83 352 22 22 , fax+48 83 410 22 42, email: biuro@pdplogistics.pl
tel. +48 83 410 23 80, fax +48 83 410 23 83, email: broker@pdplogistics.pl
tel. +48 83 352 22 22, fax+48 83 410 22 42, email: biuro@pdplogistics.pl

Spedycja

szeroki zakres rozwiązań logistycznych. Realizujemy transport przesyłek każdego rodzaju, bez względu na wielkość i miejsce przeznaczenia. Nie musisz się już martwić, czy wielkogabarytowe przedmioty zmieszczą się do samochodu i trafią w całości do punktu docelowego. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Europie, i nie tylko.

Wystarczy, że napiszesz, gdzie chcesz wysłać ładunek, a nasz pracownik udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji. Skontaktuj się z nami teraz.

Częścią usług transportowych PDP Logistics SP.J. są także przewozy ładunków niebezpiecznych – ADR. W tego typu przewozach najważniejsze jest BEZPIECZEŃSTWO. Stąd zarówno wszyscy nasi kierowcy, jak i nasze samochody posiadają odpowiednie uprawnienia niezbędne w pracy z takimi ładunkami. Ponadto każdy nasz środek transportu, którym wykonujemy przewozy międzynarodowe, posiada licencję uprawniającą do realizowania tego typu usługi oraz ma wykonane konieczne badania techniczne.

Jesteśmy w stanie zagwarantować, że, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zminimalizujemy ewentualne niedogodności związane z odprawą celną i w znaczny sposób skrócimy czas zarówno importowej, jak i eksportowej odprawy. Powszechna wśród naszych spedytorów znajomość prawa celnego z pewnością umożliwi sprawne i terminowe przetransportowanie ładunku do wyznaczonego celu.

Doświadczony zespół spedytorów, biegle posługujących się językami obcymi, zapewni profesjonalną i kompleksową obsługę powierzonych nam zleceń transportowych poza granicami Polski. Możesz być tego pewien – wypróbuj nas.

Transport

Dysponujemy zróżnicowanym taborem, który będzie w stanie sprostać wszystkim postawionym nam zadaniom, jeśli chodzi o transport drogowy.

Przewozimy drogą lądową:

Nasz tabor składa się z:

Powyższe wyposażenie to gwarancja rzeczowej i kompletnej obsługi w zakresie transportu. Możesz mieć pewność, że nawet najbardziej niestandardowe przedmioty jesteśmy w stanie przewieść z Polski do Chorwacji, i nie tylko, gdyż jesteśmy otwarci na wszystkie rynki w całej Europie. Jesteśmy w stanie transportować ładunki np. z Anglii czy Niemiec w odległe rejony Białorusi, Rosji, Kazachstanu czy Ukrainy. Mamy także możliwość realizowania transportu ponadgabarytowego – wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń przemysłowych o wadze nawet do 40 ton! Ty zlecasz, my realizujemy.