Usługi

Spedycja i transport

Nasza oferta to przede wszystkim transport przesyłek – niezależnie od ich rodzaju i wielkości. Dysponujemy taborem przystosowanym do przewozu różnorodnych towarów, w tym artykułów spożywczych, wielkogabarytowych i niebezpiecznych. Nie ma dla nas znaczenia odległość od miejsca docelowego – docieramy do każdego miejsca w Europie i nie tylko.

Więcej
mans
wjazd_bramki

Agencja celna

Klientom oferujemy kompleksową obsługę celną, związaną między innymi z odprawami importowymi i eksportowymi, tranzytem czy opracowywaniem szczegółowej dokumentacji, zgodnej z wymaganiami urzędów celnych. Posiadamy certyfikaty Izby Celnej, pozwalające na odprawę uproszczoną, a także certyfikaty na przygotowanie dokumentacji T1.

Więcej

Logistyka i magazynowanie

Zapewniamy pełne rozwiązania logistyczne, związane z dystrybucją, przeładunkiem towarów oraz ich magazynowaniem. Zarządzamy procesem transportowym, automatyzując i przyspieszając poszczególne jego etapy, co wpływa bezpośrednio na minimalizację czasu dostawy oraz jej kosztów. Dysponujemy sprzętem dedykowanym do przeładunku, który zapewnia sprawne i bezpieczne przemieszczanie towarów, w tym przedmiotów niestandardowych.

Więcej
magazyn