O nas

KIM JESTEŚMY?

Od początku działalności naszej firmy, za główny cel postawiliśmy sobie oferowanie klientom usług kompleksowych, dostosowanych do ich potrzeb oraz rodzaju biznesu, jaki prowadzą. Kierując się wieloletnim doświadczeniem w branży i budując zespół składający się z profesjonalistów w swoich dziedzinach, stworzyliśmy firmę zapewniającą sprawne, bezpieczne i terminowe przewożenie powierzonego nam mienia. Gwarantujemy również całościową obsługę celną związaną z importem, eksportem, magazynowaniem oraz tranzytem towarów.

Tym, co wyróżnia PDP Logistics, jest fakt, że w codziennej pracy nie kierujemy się jedynie celami biznesowymi. Do zleceń podchodzimy z pasją, oferując klientom usługi, jakich potrzebują do prowadzenia i rozwijania własnej firmy. Dzięki temu zbudowaliśmy grono stałych kontrahentów, z którymi współpracujemy od wielu lat, na zasadach partnerstwa, lojalności oraz zaufania.

PDP-Logistics_logo_219x219

NASZA MISJA

Misją PDP Logistics jest świadczenie najwyższej jakości usług, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Zadanie to z sukcesem realizujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobytemu know-how, zespołowi profesjonalistów, pasji, a także doskonałemu zapleczu technologicznemu. Stawiamy na ciągły rozwój firmy, który umożliwia poszerzanie katalogu oferowanych usług, odpowiadając tym samym na rosnące potrzeby naszych kontrahentów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • wieloletnie doświadczenie,
  • kompleksowe rozwiązania,
  • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług,
  • zespół profesjonalistów,
  • nowoczesne i różnorodne zaplecze technologiczne,
  • terminowość.

NASZE WARTOŚCI

To, co nas wyróżnia

Lojalność i zaufanie

Współpracę z klientem opieramy na zasadach partnerskich, dzięki czemu zyskaliśmy grono lojalnych i zaufanych kontrahentów, korzystających z naszych usług od wielu lat.

Bezpieczeństwo

Od początku naszej działalności z ogromną uwagą podchodzimy do bezpieczeństwa powierzonych nam towarów.

Doradztwo i wsparcie

Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie w kwestiach związanych z transportem, magazynowaniem czy odprawami celnymi.

Nowoczesna infrastruktura

Wciąż inwestujemy w nowoczesną infrastrukturę techniczną firmy, dzięki czemu możemy świadczyć kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunku czy magazynowania towarów.

Świadczymy usługi logistyczne najwyższej klasy.

KONTAKT