Agencja celna

Agencja Celna

Agencja Celna

Oferując kompleksowe rozwiązania dla klientów oraz odpowiadając na ich potrzeby, w strukturach naszej firmy pojawiła się agencja celna, zajmująca się wszechstronną obsługą odpraw w imporcie, eksporcie oraz tranzycie. Usługi realizowane są przez doświadczonych pracowników, legitymujących się wiedzą w zakresie procedur celnych, znajomością przepisów oraz standardów w tym zakresie.

Korzystając z naszych usług, klienci zyskują nie tylko profesjonalnie przygotowaną dokumentację, ale także reprezentację przed organami celnymi na każdym etapie odprawy. Ponadto dysponujemy składem celnym oraz magazynem czasowego składowania, oraz miejscem uznanym przez urząd celny, co znacznie skraca czas trwania odprawy oraz ją upraszcza. Dzięki temu klienci nie muszą przejeżdżać na plac właściwego urzędu celnego, a wszystkie procedury związane z odprawą odbywają się u nas na miejscu uznanym przez Urząd Celny.

Czym się zajmujemy?

Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje wszelkie zagadnienia związane z odprawą celną. Podstawą są odprawy importowe, eksportowe oraz tranzytowe. Zapewniamy również kompleksowe opracowanie dokumentów celnych między innymi SAD, DWC, T1, EUR1, ATR oraz EPI. Nasi specjaliści zajmą się także przygotowaniem dokumentów przewozowych, takich jak CMR, CIM, SMGS, Karnet TIR. Posiadamy również certyfikaty, pozwalające na przygotowanie dokumentów T1.

Ogromnym ułatwieniem dla klientów współpracujących z krajami ze wschodniej Europy, jest możliwość nadania numerów EPI, czyli identyfikatorów, niezbędnych przy wjeździe do krajów Unii Celnej, takich jak: Białoruś, Kazachstan czy Rosja. Numer uzyskiwany jest wcześniej, dzięki czemu kierowca szybciej może przekroczyć granicę. Usługi adresujemy także do klientów indywidualnych, którzy chcą uregulować kwestie celne związane z mieniem przesiedleńczym czy sprowadzeniem samochodu osobowego spoza granic Polski.

agencja_zegary

Klientom gwarantujemy profesjonalną reprezentację przed organami celnymi we wszystkich sprawach związanych z prawem celnym oraz pełną obsługę po importową, czyli na przykład przygotowywanie odwołania od decyzji urzędów. Zatrudnieni przez nas specjaliści służą pomocą w kwestiach związanych z uzyskiwaniem pozwoleń wydawanych przez organy celne, a także z wystawianiem faktur wewnętrznych. W ramach kompleksowych usług mieści się także przygotowanie tłumaczeń przysięgłych dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury celnej.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje o zakresie świadczonych usług. Gwarantujemy terminowość realizacji zleceń oraz najwyższą jakość merytoryczną.