Logistyka i magazynowanie

IMG_2638_1024

Logistyka i magazynowanie

Naszym klientom zapewniamy usługi związane z logistyką i magazynowaniem towarów, pozwalające na optymalizację kosztów firmowych oraz oszczędność czasu. Wykonując te zadania, korzystamy nie tylko z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, ale także z nowoczesnych systemów informatycznych, umożliwiających automatyzację i przyspieszenie realizacji zleceń logistycznych.

Najistotniejszą wartością dla nas jest sprawne przygotowanie i dostarczenie produktu do odbiorcy. Oferujemy w tym zakresie rozwiązania kompleksowe, dysponując flotą pojazdów, dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, a także zespołem specjalistów, którzy zajmują się bieżącą obsługą i kontrolą realizowanych zleceń. Ogromną uwagę przywiązujemy także do bezpieczeństwa powierzonych nam towarów, co jest gwarancją, że do klienta dotrze produkt pełnowartościowy.

Magazyn wysokiego składowania

Magazyn wysokiego składowania

Zaplecze PDP Logistics to nowoczesne:

  • wózki widłowe czołowe, 2t, 3t, 4t, 5t, 6t
  • wózki chwytakowe 3,5t
  • wózki wysokiego składowania
  • dźwig 60t

Magazynowanie

Dysponujemy powierzchniami magazynowymi, przystosowanymi do składowania towarów nie tylko standardowych, ale także ponad normatywnych oraz niebezpiecznych ADR. Nasze magazyny to pomieszczenia nowoczesne, wyposażone w sprzęt gwarantujący sprawną migrację towarów.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, zainwestowaliśmy w różnorodne urządzenia, umożliwiające przeładunek asortymentu o niestandardowych wymiarach np. rur, bel papieru lub materiału oraz sprzętu AGD.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej usługi logistyczne i magazynowe. Współpraca z PDP Logistics to nie tylko oszczędność czasu i minimalizacja kosztów, ale przede wszystkim sprawna obsługa sprzedaży. Aby się o tym przekonać, wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy udzielą szczegółowych informacji na temat zakresu świadczonych usług oraz warunków przyszłej współpracy.