tel. +48 83 352 22 22 , fax+48 83 410 22 42, email: biuro@pdplogistics.pl
tel. +48 83 410 23 80, fax +48 83 410 23 83, email: broker@pdplogistics.pl
tel. +48 83 352 22 22, fax+48 83 410 22 42, email: biuro@pdplogistics.pl

Logistyka i Magazynowanie

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne, których podstawowym celem jest minimalizacja czasu i kosztów fizycznej dystrybucji Twoich towarów. Dzięki sprawnemu przepływowi informacji PDP zajmuje się zarządzaniem całym procesem dostaw, który obejmuje wszystkie czynności od momentu załadunku aż do punktu rozładunkowego.

example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group example_group

Jesteśmy świadomi, że sprawna logistyka to przede wszystkim wzmacnianie produktywności i efektywności wykonywanych usług transportowych przy jednoczesnym wzroście jakości obsługi Klienta. Podczas wykonywania działań ściśle logistycznych wykorzystujemy najnowsze systemy oraz programy komputerowe przystosowane specjalnie do tego typu prac.

Oprócz działań stricte logistycznych zapewniamy także najwyższy standard składowania towarów w naszych magazynach. Jesteśmy w stanie przejąć na siebie obowiązek magazynowania niemal każdego rodzaju towaru. Nie musisz się już martwić, że towar, który chcesz przetransportować, ulegnie zniszczeniu.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, jakie stosujemy w naszej firmie, możesz magazynować u nas różnorodne towary w odpowiednich warunkach, w tym w temperaturze kontrolowanej.

Naszym celem jest realizowanie zleceń logistycznych, aby we właściwym czasie przygotowywać właściwy produkt, w odpowiedniej ilości, dla odpowiedniego odbiorcy. Po prostu zostaw to nam – i bądź pewny, że sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Transport, spedycja i usługi logistyki magazynowej w jednej firmie to oszczędność czasu i kosztów. To przede wszystkim Twój zysk.